Корзина
38 отзывов
+380674363853
+380978786813
Корзина

Добрива, для гідропоніки і грунту, розроблені нашими технологами для ринку США, які тепер ми продаємо в Україні.

Добрива, для гідропоніки і грунту, розроблені нашими технологами для ринку США, які тепер ми продаємо в Україні.

Підприємство Електросервіс ТМ StimAgro, представляє вашій увазі добрива, для гідропоніки і грунту, розроблені нашими технологами для ринку США, які тепер ми продаємо в Україні.
StimAgro Hydroponics Series - новітній комплекс добрив, повністю забезпечує рослини всіма необхідними макро- і мікроелементами. Містить органічні кислоти і амінокислоти, що стимулюють ріст і розвиток рослин. Призначення: вирощування всіх типів рослин методом поливу на субстраті або в грунті. Комплекс розроблений, для отримання дуже високих врожаїв не залежно від типу грунту і його виснаження.
StimAgro Hydroponics Series відмінно підходить для вирощування врожаю в теплицях, садах, городах коли потрібно максимальний результат; як добриво для квітів на продаж; для вирощування овочів, фруктів, прянощів і рослин медичного призначення.
Призначення: вирощування всіх типів рослин методом поливу на субстраті або в грунті. Комплекс розроблений, для отримання дуже високих врожаїв не залежно від типу грунту і його виснаження.
StimAgro Hydroponics Series застосовується для вирощування:

Овочевих культур Картопля, томат, огірки, перець, редис, буряк, капуста і т.д.
Ягід Виноград, полуниця, малина, смородина, аґрус і т.д.
Баштанних культур Кавун, диня, гарбуз
Плодових культур Яблука, груші, персик і т.д.
Декоративних посадок Чагарники, декоративні дерева, квіти, газон
Технічних культур Тютюн, топінамбур, культури на силос
Кімнатних квітів

 


Ефект від застосування: Значно збільшує швидкість росту рослини і кількість зав'язі. На 30-200% збільшується врожайність і якість плодів, збільшується розмір плодів. Подовжує цвітіння декоративних рослин і сприяє повторному цвітінню. Відпадає необхідність у внесенні інших добрив в грунт.
Система добрив для гідропоніки та грунту StimAgro, складається з чотирьох розчинів, три з них одночасно використовуються як добрива для постійного поливу:
StimAgro «Гідро-А» і «Гідро-В» - містять азот 👎, фосфор (P2O5), калій (K2O) і магній (Mg) в кількостях необхідних для оптимального росту на кожній стадії розвитку.
«Гідро-А» - застосовується від розсади до початку цвітіння.
«Гідро-В» - застосовується на стадіях цвітіння і дозрівання.
StimAgro «Гідро-Ca» - забезпечує рослини натрієм (Na), кальцієм (Ca) і хлором (Cl) в необхідних кількостях.
StimAgro «Гідро-Мікро» - містить всі необхідні рослині мікроелементи в хелатній формі, амінокислоти і органічні кислоти. Магній (Mg), сірка (S), залізо (Fe), марганець (Mn), цинк (Zn), бор (B), мідь (Cu), молібден (Mo), кобальт (Co).

Другие статьи